POD ŁABĘDZIEM

POD ŁABĘDZIEM
ul. KASZTANOWA 2 0, 87-510 SKRWILNO

POD ŁABĘDZIEM

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ampułko-strzykawka zawiera odpowiednio 60 mg, 90 mg lub 120 mg lanreotydu w postaci octanu.
1 tabl. drażowana lub 1 ml roztworu zawiera 1 mg syrolimusa.
1 ampułka zawiera 25 mg lub 50 mg wodorobursztynianu prednizolonu (w postaci soli sodowej), co odpowiada 19,6 mg lub 39,1 mg prednizolonu. 1 fiolka zawiera 250 mg lub 1000 mg wodorobursztynianu prednizolonu (w postaci soli sodowej), co odpowiada 195,7 mg lub 782,7 mg prednizolonu.

Cierpisz na nadciśnienie, przyjmujesz leki i dostałaś od lekarza polecenie przestrzegania diety na nadciśnienie? Zastanawiasz się, na czym polega taka dieta? Co wolno Ci jeść, jakie ilości i częstotliwość posiłków warto zachować, by serce dobrze pracowało? Co więcej – na pewno myślisz o tym, czego ci nie wolno.

Na tabletki odchudzające wydajemy coraz więcej pieniędzy. Ale czy odchudzanie przy pomocy tabletki odchudzającej jest skuteczne? Czy tabletki odchudzające w ogóle działają?

Dobra, zdrowa dieta po ciąży to klucz do samopoczucia i siły. Po porodzie możesz czuć się zmęczona i wyczerpana. Chcesz szybko odzyskać formę i w pełni cieszyć się macierzyństwem? Posiłki bogate w białko i witaminy pomogą ci zregenerować organizm. Sprawdź, jak powinna wyglądać twoja dieta po porodzie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.