Druga Apteka "ZDROWIT" Sp. z o.o. APTEKA ZDROWIT (Skoczów ul. Cieszyńska 3B)

Druga Apteka "ZDROWIT" Sp. z o.o. APTEKA ZDROWIT (Skoczów ul. Cieszyńska 3B)
ul. Cieszyńska 3B, 43-430 Skoczów

Druga Apteka "ZDROWIT" Sp. z o.o. APTEKA ZDROWIT (Skoczów ul. Cieszyńska 3B)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 8 mg, 16 mg lub 32 mg cyleksetylu kandesartanu. Tabletki zawierają laktozę.
1 kaps. dojelitowa zawiera 20 mg lub 40 mg esomeprazolu w postaci dwuwodnej soli magnezowej. Kapsułki zawierają sacharozę.
1 kaps. zawiera: Diflos 30 0,6 mld mikroenkapsulowanych LGG; Diflos 60 zawiera 1,2 mld mikroenkapsulowanych LGG.

Dieta 5 czynników Harleya Pasternaka pozwala wykorzystać różnorodne przepisy, co czyni ją bardzo atrakcyjną dietą odchudzającą. Dodatkowo przygotowanie większości posiłków nie zajmuje więcej niż 5 minut. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie 5 czynników Harleya Pasternaka.

Czy zdrowa dieta może chronić przed rakiem jelita grubego? Naukowcy twierdzą, że tak. W diecie antyrakowej trzeba jeść dużo owoców i warzyw, zwracać uwagę na sporą zawartość błonnika, za to unikać żywności przetworzonej i nadmiaru węglowodanów.

Dieta dla zapracowanych jest dla ciebie, jeśli przebywasz cały dzień poza domem. Wtedy najłatwiej dodać sobie sił niezdrową przekąską. A wtedy zaczyna nakręcać się spirala - złe odżywianie pogarsza zdrowie, negatywnie wpływa na samopoczucie i wydajność pracy. Sprawdź, na czym polega dieta dla zapracowanych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.