Apteka Kopernik

Apteka Kopernik
ul. Kopernika 9A, 96-100 Skierniewice

Apteka Kopernik

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
15 ml syropu zawiera: 6,8 g miodu, 0,02 g mleczka pszczelego, 0,49 g zagęszczonego soku malinowego, 0,127 g wyciągu z kwiatostanu lipy, 0,08 g wyciągu z wiązówki błotnej, 0,059 g zagęszczonego soku z bzu czarnego, 0,018 g wyciągu z kwiatów bzu czarnego, 0,045 g wyciągu z owoców róży, 0,038 g wyciągu z czosnku, 1,62 mg cynku, 390 µg witaminy A.
5 ml syropu zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu. Preparat zawiera sorbitol.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg finasterydu. Preparat zawiera laktozę.

Wyjeżdżasz w delegację i zostawiasz swojego mężczyznę na kilka dni samego? To jeszcze nie powód, by on przez ten czas fatalnie się odżywiał! Przeciwnie, to świetna okazja, by chwilową samotność wykorzystał na odchudzanie i poprawę kondycji fizycznej. Niech zapomni o fast foodach. Dieta, którą możesz mu zaproponować jest zdrowa i sycąca.

Lato to okres pełen żywieniowych pokus. Spacerując ruchliwym deptakiem, ciężko jest oprzeć się lodom, gofrom i innym smakołykom. Długie wieczory sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi przy grillu. Wakacyjne przekąski nie muszą być tuczące. Poznaj letnie pułapki kaloryczne i naucz się zastępować je zdrowymi i smacznymi alternatywami.

Na zespół napięcia przedmiesiączkowego uskarża się prawie połowa kobiet w wieku rozrodczym. Winne są hormony, ale nie tylko one. Objawy PMS zaostrza też nieodpowiednia dieta. Co zatem jeść, by złagodzić objawy napięcia przedmiesiączkowego?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.