APTEKA

APTEKA
ul. MICKIEWICZA 16, 26-640 Skaryszew

APTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 200 mg białka całkowitego, w tym co najmniej 95% albuminy ludzkiej.
1 ml kropli do oczu zawiera 0,2 mg siarczanu cynku i 0,05 mg azotanu nafazoliny. Krople zawierają chlorek benzoksoniowy.
10 ml syropu zawiera: 0,33 g wyciągu z korzenia prawoślazu, 0,66 g wyciągu z ziela tymianku, 3,17 g wyciągu z owocu bzu czarnego, 15 mg witaminy C.

Objadanie się może być wyuczonym nawykiem albo reakcją na stres. Bywa też neurotycznym sposobem rozwiązywania problemów. Dlatego w leczeniu otyłości tak ważna jest pomoc psychologa. W trakcie terapii konieczne jest dotarcie do problemów stanowiących przyczynę problemów z otyłością.

Dieta przy boreliozie jest jednym z elementów leczenia choroby, jaką jest borelioza. Jadłospis w diecie przy boreliozie jest dość restrykcyjny. Wszystko dlatego, że boreliozę leczy się antybiotykami, co może mieć wiele skutków ubocznych, w tym zakażenia grzybicze. Dlatego w przebiegu leczenia boreliozy konieczna jest dieta przeciwgrzybicza. Sprawdź, jakie są zasady diety przy boreliozie, co można jeść, jakie produkty są przeciwwskazane.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.