APTEKA PRYWATNA MGR FARM. MAŁGORZATA GRELA

APTEKA PRYWATNA MGR FARM. MAŁGORZATA GRELA
ul. PPOR. SOKOŁA 22, 28-530 SKALBMIERZ

APTEKA PRYWATNA MGR FARM. MAŁGORZATA GRELA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera: 10 mg chlorowodorku alfuzosyny.
100 g roztworu zawiera 10 g nadtlenku wodoru 30%.
1 ml koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji zawiera 1 mg cisplatyny (1 ml roztworu zawiera 3,5 mg sodu).

Jaka powinna być dieta wspomagająca układ hormonalny? Hormony to związki chemiczne wytwarzane przez gruczoły wydzielania wewnętrznego. Z krwią dostają się do wszystkich komórek. Odpowiadają za myślenie, rozwój organizmu, jego starzenie się – za dobrą pracę wszystkich narządów. Ale by hormony mogły spełniać te funkcje, warto dbać o właściwą dietę.

Dieta zasadowa (alkaliczna) polega na wykluczeniu z naszego jadłospisu produktów zakwaszających ciało. Tylko w ten sposób wyrównamy pH naszego organizmu i pozbędziemy się stale towarzyszącego uczucia zmęczenia. Jak powinna wyglądać kolacja według diety zasadowej? Przepisy.

Tabela kalorii zawartych w warzywach umożliwi ci sprawdzenie, jak kaloryczne są te produkty, które powinny stanowić podstawę naszej diety. Sprawdź więc, ile kalorii mają warzywa - m. in. kalafior, ziemniaki, marchew, cebula czy buraki.

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.