NOVOFARM Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE

NOVOFARM Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. Kościelna 61, 41-103 Siemianowice Śląskie

NOVOFARM Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml zawiesiny zawiera 10 mg brynzolamidu. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.
1 tabl. zawiera 250 mg jednowodnego dobezylanu wapnia. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 3,125 mg, 6,25 mg, 12,5 mg lub 25 mg karwedylolu. Tabletki zawierają laktozę i sacharozę.

Dieta widelcowa, inaczej forking, to nowy sposób spożywania posiłków, dzięki któremu można zrzucić zbędne kilogramy. Podstawowa zasada diety widelcowej jest bardzo prosta: podczas kolacji należy spożywać pokarmy tylko za pomocą widelca. Sprawdź, jakie są pozostałe zasady diety widelcowej. Na czym ona polega? Ile można na niej schudnąć?

Anoreksja prowadzi do wyniszczenia organizmu, a nawet śmierci. Gdy już uda się ją opanować, przychodzi czas na konsultację z dietetykiem. Pomoże on opracować dietę, która odbuduje siły witalne organizmu i będzie czuwał nad właściwą realizacją zaleceń żywieniowych. Jak powinna wyglądać dieta dla byłej anorektyczki?

Dieta widelcowa zawiera różnorodne przepisy, wśród których dominują te na dietetyczną kolację. Podstawowa zasada diety widelcowej brzmi bowiem: kolację można zjeść tylko za pomocą widelca. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie widelcowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.