APTEKA "PRZY MICHAŁKOWICKIEJ" mgr M. Kot Spółka Jawna (Siemianowice Śl. ul. Michałkowicka 7)

APTEKA "PRZY MICHAŁKOWICKIEJ" mgr M. Kot Spółka Jawna (Siemianowice Śl. ul. Michałkowicka 7)
Ul. Michałkowicka 7, 41-100 Siemianowice Śląskie

APTEKA "PRZY MICHAŁKOWICKIEJ" mgr M. Kot Spółka Jawna (Siemianowice Śl. ul. Michałkowicka 7)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg lamotryginy (oraz odpowiednio 20 mg, 40 mg lub 79,8 mg laktozy).
1 tabl. zawiera 4 mg reboksetyny (w postaci metanosulfonianu).
1 tabl. powl. zawiera 1 mg lub 5 mg aksytynibu. Preparat zawieraja laktozę.

Dieta wegetariańska jest korzystna dla zdrowia, gdy stosuje się ją rozważnie. Racjonalnie ułożona zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych. Dlatego przed przejściem na wegetarianizm trzeba wiedzieć, co jeść i jak układać jadłospis, żeby sobie nie zaszkodzić.

Nierzadko zdarza się, że po dziewięciu miesiącach ciąży pozostaje niechciana pamiątka w postaci nadwagi. Zobacz, jak możesz sobie z nią poradzić. Jak zmienić sposób odżywiania, by skutecznie i bezpiecznie zmniejszyć wagę. Pamiętaj, że odchudzanie to sprawa długofalowa.

W internecie nie brakuje "cudownych" tabletek na odchudzanie, dzięki którym "bez wyrzeczeń, w 2 miesiące schudniesz 15 kg". Wiele z tych środków zawiera toksyczne, a nawet niebezpieczne dla życia substancje chemiczne, jak dinitrofenol lub sibutraminę. Na czym polega ich działanie i dlaczego jest tak niebezpieczne?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.