APTEKA "MALWA" ŁUCJA KRUTUL

APTEKA "MALWA" ŁUCJA KRUTUL
ul. ZAWADZKIEGO 19 0, 16-500 SEJNY

APTEKA "MALWA" ŁUCJA KRUTUL

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powlekana zawiera 2,5 mg, 3,75 mg, 5 mg, lub 10 mg fumaranu bisoprololu.
1 tabl. zawiera 50 mg, 100 mg lub 200 mg flukonazolu (oraz odpowiednio 84 mg, 80 mg oraz 160 mg laktozy). 1 ml syropu zawiera 5 mg flukonazolu (oraz odpowiednio 4 g sacharozy i 3,5 g sorbitolu).
1 ml roztworu do wstrzykiwań zawiera 40 mg afliberceptu. 1 fiolka zawiera 100 µl, co odpowiada 4 mg afliberceptu; taka objętość jest wystarczająca do podania dawki o objętości 50 µl, zawierającej 2 mg afliberceptu.

Dieta z II wojny światowej to dieta odchudzająca oparta na wojennej reglamentacji żywności, w związku z tym jest dość rygorystyczna. Jednak mimo to jest uważana za jedną z najzdrowszych diet w historii. Na czym polega dieta z II wojny światowej i ile można dzięki niej schudnąć?

Dieta cebulowa oferuje przepisy, w których podstawę stanowią warzywa cebulowe, takie jak cebula, czosnek, por i szczypior. Mimo że dieta cebulowa jest oparta tylko na tych kilku warzywach, jest różnorodna i przełamuje monotonię charakterystyczną dla wielu diet odchudzających. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie cebulowej.

Nadwaga, której chcemy się pozbyć, nie pojawiła się z dnia na dzień. Kilogramy przybywały miesiącami, często nawet latami. Aby waga zaczęła wracać do normy, też potrzeba czasu. A im więcej mamy do zrzucenia, tym lepiej powinniśmy zaplanować proces odchudzania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.