APTEKA PRYWATNA - MGR M. DURA-SKRZYŃSKA, MGR I.DURA-GURGACZ SPÓŁKA JAWNA

APTEKA PRYWATNA - MGR M. DURA-SKRZYŃSKA, MGR I.DURA-GURGACZ SPÓŁKA JAWNA
ul. SCHINZLA 22, 27-600 Sandomierz

APTEKA PRYWATNA - MGR M. DURA-SKRZYŃSKA, MGR I.DURA-GURGACZ SPÓŁKA JAWNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 20 mg dorzolamidu (w postaci chlorowodorku) i 5 mg tymololu (w postaci maleinianu). Roztwór zawiera chlorek benzalkoniowy.
1 tabl. zawiera 0,5 mg lub 2 mg klonazepamu. Tabl. 0,5 mg zawierają laktozę i żółcień pomarańczową (E 110). Tabl. 2 mg zawierają laktozę.
1 saszetka zawiera ok. 1x109 kultur bakterii Lactobacillus salivarius.

Coraz częściej w kontekście diety słyszy się o cheat meal, czyli dosłownie o oszukanym posiłku – posiłku zupełnie niedietetycznym, odbiegającym dosyć mocno od produktów dozwolonych podczas odchudzania, który wplata się w dietę mającą na celu utratę nadmiernych kilogramów. Przez jednych uważany za wybawienie, przez innych mocno krytykowany. Czy warto stosować cheat meal, będąc na diecie?

Superżywność (superfood) to nie tylko egzotyczne nasiona chia, spirulina czy jagody goji. Choć to o nich jest głośno, niezwykłymi wartościami odżywczymi mogą pochwalić się także polskie produkty: dynia, jarmuż, siemię lniane, żurawina, kasza jaglana czy rokitnik. Warto skorzystać z ich właściwości, bo zazwyczaj są tańsze i łatwiej dostępne.

Spalanie tłuszczu mają przyspieszać tabletki odchudzające, zawierające spalacze tłuszczu, czyli tak zwane fat burners. Jak działają? Poprzez zwiększenie ciepłoty ciała (termogeneza) podczas ćwiczeń fizycznych. Które suplementy rzeczywiście przyspieszają spalanie tłuszczu?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.