APTEKA SZCZĘŚĆ BOŻE Mura-Spandel Spółka Jawna (Rydułtowy ul. Bema 8)

APTEKA SZCZĘŚĆ BOŻE Mura-Spandel Spółka Jawna (Rydułtowy ul. Bema 8)
ul. Generała Józefa Bema 8, 44-283 Rydułtowy

APTEKA SZCZĘŚĆ BOŻE Mura-Spandel Spółka Jawna (Rydułtowy ul. Bema 8)

Przykładowe leki dostępne w aptece:
1000 ml roztworu zawiera 60 g lub 100 g poli(O-2-hydroksyetylo)skrobi (stopień podstawienia 0,38-0,45; średnia masa cząsteczkowa 130 000 Da) oraz 9 g chlorku sodu. Elektrolity: Na+ - 154 mmol/l, Cl- - 154 mmol/l. Teoretyczna osmolarność - 308 mOsm/l. Kwasowość roztworu - <1,0 mmol NaOH/l. pH - 4,0-5,5.
1 kaps. zawiera 200 mg oleju rybiego mikrokapsułkowanego (w tym EPA i DHA - 20 mg), 20 mg luteiny, 4 mg zeaksantyny, 1,4 mg witaminy B2, 1,4 mg witamina B6, 2,5 µg witaminy B12, 40 mg witaminy C, 20 µg witaminy D3, 12 mg witaminy E, 8 mg niacyny, 5 mg cynku, 200 µg kwasu foliowego, 55 µg selenu.
1 tabl. powl. zawiera 50 mg lub 100 mg sertraliny w postaci chlorowodorku.

Dieta OXY to nowa dieta proteinowa, której zasady są podobne do zasad diety Dukana. Dieta OXY została jednak ulepszona przez specjalistów, dzięki czemu - zdaniem jej autorów - nie wpływa negatywnie na organizm tak, jak dieta białkowa autorstwa zniesławionego dietetyka. Na czym polega dieta OXY? Ile można na niej schudnąć? I co najważniejsze - czy dieta OXY jest bezpieczna dla zdrowia?

Stan przedcukrzycowy może doprowadzić do rozwoju cukrzycy i chorób układu krążenia. Może temu zapobiec odpowiednia dieta. Sprawdź, co jeść, by nie rozwinęła się cukrzyca, które produkty są niewskazane oraz wypróbuj przykładowy jadłospis w diecie w stanie przedcukrzycowym.

Coraz częściej w kontekście diety słyszy się o cheat meal, czyli dosłownie o oszukanym posiłku – posiłku zupełnie niedietetycznym, odbiegającym dosyć mocno od produktów dozwolonych podczas odchudzania, który wplata się w dietę mającą na celu utratę nadmiernych kilogramów. Przez jednych uważany za wybawienie, przez innych mocno krytykowany. Czy warto stosować cheat meal, będąc na diecie?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.