PUNKT APTECZNY GALENOVA S.C. Maria Konarska, Lech Konarski (Rudziniec ul. Gliwicka 75)

PUNKT APTECZNY GALENOVA S.C. Maria Konarska, Lech Konarski (Rudziniec ul. Gliwicka 75)
ul. Gliwicka 75, 44-160 Rudziniec

PUNKT APTECZNY GALENOVA S.C. Maria Konarska, Lech Konarski (Rudziniec ul. Gliwicka 75)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. (podzielna) zawiera 4 mg tyzanidyny w postaci chlorowodorku. 1 kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu (MR) zawiera 6 mg tyzanidyny w postaci chlorowodorku.
1 tabl. zawiera 5 mg nebiwololu w postaci chlorowodorku.
5 ml syropu zawiera 15 mg (junior) lub 30 mg chlorowodorku ambroksolu; syrop zawiera sorbitol. 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabl. zawierają laktozę.

Cebula ma wiele składników cennych w walce z jesiennymi infekcjami i grypą. Warto więc, by dieta na jesień zawierała cebulę, co zwiększy odporność organizmu na choroby.

Dieta 5 czynników Harleya Pasternaka pozwala wykorzystać różnorodne przepisy, co czyni ją bardzo atrakcyjną dietą odchudzającą. Dodatkowo przygotowanie większości posiłków nie zajmuje więcej niż 5 minut. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie 5 czynników Harleya Pasternaka.

Tygodniowy detoks sokami to jedna z najpopularniejszych form oczyszczania organizmu z toksyn. Detoksykację można przeprowadzić już wczesną wiosną, by odciążyć organizm po zimie. Jednak najlepszym czasem na detoks jest lato. Wówczas pojawiają się świeże warzywa i owoce sezonowe, stanowiące bazę oczyszczającej diety sokowej. Sprawdź, jakie są zasady prawidłowego i skutecznego detoksu sokami.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.