GEMMA Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE

GEMMA Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. Wolności 20, 41-700 Ruda Śląska

GEMMA Sp. z o.o. APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
10 ml syropu zawiera 782 mg potasu w postaci chlorku.
1 tabl. zawiera: 40 mg kolagenu UC-II® z natywnym kolagenem typu II, 300 mg wyciągu z Boswellia serrata (210 mg kwasu bosweliowego), 2 mg manganu i 12 mg witaminy C.
2 kaps. zawierają: 260 mg ekstraktu z korzenia szparaga groniastego (Asparagus racemosus (Shatavari)), 200 mg ekstraktu z korzenia Maca (Lepidium meyenii), 150 mg ekstraktu z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus Bunge), 102 mg L-karnityny, 50 mg ekstraktu z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata (w tym 30 mg kwasu bosweliowego)), 28 mg ekstraktu z kwiatu i pręcika szafranu uprawnego (Crocus sativus L.), 10 mg cynku, 55 µg selenu.

Teatox, czyli detoks herbaciany to modna ostatnio metoda, która ma wspomagać oczyszczanie organizmu z toksyn i odchudzanie. Oferowane przez producentów kuracje trwają zwykle 14 lub 28 dni, a dla optymalnego efektu należy je połączyć z planem żywieniowym. Decydując się na teatox, trzeba mieć świadomość, że samo picie herbatek nie spowoduje utraty tkanki tłuszczowej. Należy też dokładnie sprawdzać składy herbatek i unikać tych z liściem senesu – bardzo silnym środkiem przeczyszczającym, który może oddziaływać negatywnie na zdrowie.

Dieta norweska jest niskokaloryczna i monotonna – jej jadłospis opiera się głównie na jajkach i grejpfrutach. Według autorów diety norweskiej po 14 dniach jej przestrzegania można schudnąć aż 10 kilogramów. Przeczytaj, jakie są zasady diety norweskiej, jakie uzyskasz dzięki niej efekty i dowiedz się, czy powoduje skutki uboczne.

Jak schudnąć 10 kg? Nie ma na to jednej idealnej recepty dla wszystkich, jednak skupiając się na kilku wskazówkach sprawdzonych na klientach trafiających do mnie na kuracje dietetyczne mogę określić, co powoduje przyspieszenie proces odchudzania i umożliwia bardziej świadome przez niego przejście. Przedstawiam zalecenia z mojego gabinetu, które odpowiedzą, jak schudnąć 10 kg, a nawet więcej w zdrowy i zrównoważony sposób - mówi Aleksandra Żyłowska, dietetyk.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.