F.H. OSCAR D. Pomykała, St. Rej - Sp.J. APTEKA OSCAR

F.H. OSCAR D. Pomykała, St. Rej - Sp.J. APTEKA OSCAR
ul. Ks. Niedzieli 4, 41-711 Ruda Śląska

F.H. OSCAR D. Pomykała, St. Rej - Sp.J. APTEKA OSCAR

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
250 ml płynu do sporządzania inhalacji parowej zawiera sewofluran 100%.
1 kaps. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 2 mg lub 4 mg winianu tolterodyny. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 2,5 mg lub 5 mg ramiprylu i odpowiednio 12,5 mg lub 25 mg hydrochlorotiazydu.

Paryska dieta dr Cohena jest bogata w różnorodne przepisy. Składa się z bowiem 3 faz, z których każda zawiera szeroki wybór potraw. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w drugiej fazie paryskiej diety dr Cohena. Sprawdź, co można jeść bez obaw, będąc na paryskiej diecie.

Rezygnacja z mleka jest koniecznością, kiedy organizm reaguje na produkty mleczne wysypką, dusznościami, problemami z oddychaniem. Okazuje się jednak, że zastąpienie mleka w diecie nie jest takie trudne. Publikujemy listę produktów zawierających wapń. Pomogą one walczyć z alergią na mleko przy jednoczesnym zachowaniu równowagi organizmu. 

Francuzi mają swoje Bouche de Nöel, Hiszpanie keks ze schowanymi wewnątrz monetami, Brytyjczycy „Świąteczny Pudding”, my mamy karpia, zupę grzybową, barszcz wigilijny, pierogi itd. Niezależnie od naszego pochodzenia, tradycji, szerokości geograficznej, święta zawsze są czasem pełnym kulinarnych pokus dla każdej osoby z nadwagą lub otyłością, która jest na diecie odchudzającej, czyli redukcyjnej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.