APTEKARSTWO - APTEKA WIRECKA Janusz Łabus (Ruda Śląska ul. Dąbrowskiego 23)

APTEKARSTWO - APTEKA WIRECKA Janusz Łabus (Ruda Śląska ul. Dąbrowskiego 23)
ul. Dąbrowskiego 23, 41-710 Ruda Śląska

APTEKARSTWO - APTEKA WIRECKA Janusz Łabus (Ruda Śląska ul. Dąbrowskiego 23)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 10 mg lakozamidu.
1 tabl. ulegająca rozpadowi w jamie ustnej zawiera 10 mg escytalopramu (w postaci szczawianu). Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 25 mg lub 50 mg eplerenonu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta zasadowa (alkaliczna) to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu, a przy okazji schudnąć.

Dieta 1200 kcal to dieta odchudzająca, która pozwala zdrowo i skutecznie schudnąć. Dzięki diecie 1200 kcal możesz bez większych wyrzeczeń zgubić zbędne kilogramy a jednocześnie nabrać nawyków zdrowego odżywiania się. Dieta 1200 kcal - wypróbuj przepisy na sałatki odchudzające.

Tabletki z zieloną kawą to suplement diety wspomagający odchudzanie. Ceny za opakowanie kapsułek z zieloną kawą wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Zastanawia więc, czy skuteczność kapsułek zależy od tego, ile za nie zapłacimy? Czym różnią się składy tańszych i droższych tabletek z zieloną kawą?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.