APTEKA ŚW. BARBARY Agata Szewczyk (Ruda Śl. ul. Ks. J. Niedzieli 51 B)

APTEKA ŚW. BARBARY Agata Szewczyk (Ruda Śl. ul. Ks. J. Niedzieli 51 B)
ul. Ks. J. Niedzieli 51B, 41-711 Ruda Śląska

APTEKA ŚW. BARBARY Agata Szewczyk (Ruda Śl. ul. Ks. J. Niedzieli 51 B)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka (5 ml) zawiera 50 mg tygecykliny.
1 kaps. twarda zawiera 150 mg lub 300 mg ryfampicyny.
5 kropli zawiera: 1 mld mikroenkapsulowanych żywych kultur bakterii LGG.

Dieta czekoladowa to dieta odchudzająca, której podstawę stanowią dość kaloryczne kostki czekolady. Twórczyni diety przekonuje, że dieta czekoladowa jest skuteczna, ponieważ, wbrew pozorom, czekolada posiada liczne właściwości odchudzające. Aby się o tym przekonać, wystarczy codziennie rozkoszować się smakiem kilku kostek czekolady. Sprawdź, na czym polega dieta czekoladowa i ile można schudnąć, jedząc czekoladę.

Dieta jajeczna to prawdziwa torpeda. Efekty widać już po kilku dniach. Całość opracowali amerykańscy dietetycy z kliniki Mayo, w ramach planu zwalczania otyłości.

Jesz tylko sałatę, porzuciłaś pieczywo, zapisałaś się do klubu „żywność light”… Na początku wydawało ci się, że chudniesz. Ale teraz wiesz, że uległaś wielu mitom… Zobacz, ile nieprawdziwych opinii narosło wokół odchudzania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.