Apteka Rodzinna s.c.

Apteka Rodzinna s.c.
ul. Krakowska 82, 97-500 Radomsko

Apteka Rodzinna s.c.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 300 mg kwas alfa-liponowego, 100 mg oleju z nasion ogórecznika lekarskiego (zawierającego 40% kwasu gamma-linolenowego), 24 mg niacyny, 12 mg witaminy E, 9 mg kwasu pantotenowego, 2,1 mg witaminy B6, 2,1 mg witaminy B2, 1,65 mg witaminy B1 i 82,5 µg selenu.
System w kształcie pierścienia, zawierający 11,7 mg etonogestrelu oraz 2,7 mg etynyloestradiolu. System uwalnia średnio 120 µg etonogestrelu i 15 µg etynyloestradiolu na dobę przez okres 3 tygodni.
1 ml roztworu zawiera 100 mg acetylocysteiny.

Stwardnienie rozsiane - czy można leczyć je także dietą? Niektóre składniki na pewno dobrze działają na ogólny stan chorych. Co jest prawdą, a co mitem w poglądach na dietę osób ze stwardnieniem rozsianym?

Student musi się dużo uczyć, potrzebuje więc diety obfitującej w produkty wspierające pracę mózgu. Nie przypadkiem mieszankę zawierającą orzechy, migdały i rodzynki nazwano studencką. Co jeszcze warto jeść, gdy zakuwasz do egzaminu i chcesz poprawić pamięć i szybkość uczenia się?

Picie alkoholu na diecie może być problemem. Jest kaloryczny, pobudza apetyt, a ponadto spowalnia metabolizm. Nie oznacza to jednak, że podczas odchudzania trzeba z niego całkowicie zrezygnować. Alkohol można wypić co jakiś czas, nawet będąc na diecie ale trzeba to robić w odpowiedni sposób, żeby nie przeszkodzić sobie w redukcji masy ciała.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.