APTEKA ŚW. MIKOŁAJA Hanna Klima, Piotr Klima S.C. (Racibórz ul. ks. Londzina 34-36)

APTEKA ŚW. MIKOŁAJA Hanna Klima, Piotr Klima S.C. (Racibórz ul. ks. Londzina 34-36)
ul. ks. Londzina 34-36, 47-400 Racibórz

APTEKA ŚW. MIKOŁAJA Hanna Klima, Piotr Klima S.C. (Racibórz ul. ks. Londzina 34-36)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
5 ml syropu zawiera: 50 mg beta-1,3/1,6-D-glukanu z drożdży Saccharomyces cerevisiae i 25 mcg witaminy D3. Preparat zawiera ksylitol.
1 ampułka zawiera 500 j.a. antytoksyny jadu żmij.
1 ml roztworu zawiera 10 mg chlorowodorku oksykodonu.

Jeśli wciąż odczuwasz zmęczenie, po plecach smaga cię dziwny chłód, masz suchą skórę, znowu przytyłaś, to może być znak, że brakuje ci jodu. Jod to niezwykle ważny pierwiastek, który pobudza tarczycę do produkcji hormonów regulujących przemianę materii.

Karnawał trwa, a twoja figura daleka jest od doskonałości? Wbrew pozorom zdążysz ją jeszcze poprawić. Wystarczy trochę silnej woli, szybka dieta i... sporo sprytu. Poznaj sprytne triki, które sprawdzą się nie gorzej niż odchudzanie, gdy chcesz wyglądac szczupło, idąc na bal karnawałowy.

Pogorszenie widzenia w ciemności, piasek pod powiekami, zmęczenie oczu - takich kłopotów można uniknąć albo je złagodzić wzbogacając dietę w produkty chroniące i odżywiające oczy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.