PUNKT APTECZNY " SALUS"

PUNKT APTECZNY " SALUS"
ul. RĄBINO 26A, 78-331 Rąbino

PUNKT APTECZNY " SALUS"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g maści do oczu zawiera 1 mg octanu fludrokortyzonu. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy oraz lanolinę.
Kompleks bioaktywnych polisacharydów 2QR, kwas mlekowy, kwas askorbinowy, laktoza.
1 ml roztw. doustnego zawiera 0,5 mg desloratadyny. Preparat zawiera sorbitol.

Czy odchudzająca dieta niskowęglowodanowa jest skuteczna? Według niektórych koncepcji dietetycznych powodem tycia jest głównie nadmiar węglowodanów. Rezygnacja z nich to najprostsza droga do osiągnięcia szczupłej sylwetki. Przedstawiamy przykładowy jadłospis na tydzień, oparty na produktach o niskiej zawartości węglowodanów.

Anemia czyli niedokrwistość objawia się niskim poziomem czerwonych krwinek lub zbyt małą ilością hemoglobiny. Najczęstszą przyczyną anemii jest niedobór żelaza. Jak można zadbać o prawidłowy poziom żelaza? Czy wystarczy odpowiednia dieta?

Na tabletki odchudzające wydajemy coraz więcej pieniędzy. Ale czy odchudzanie przy pomocy tabletki odchudzającej jest skuteczne? Czy tabletki odchudzające w ogóle działają?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.