AMBROZJA

AMBROZJA
ul. KILIŃSKIEGO 13, 74-200 Pyrzyce

AMBROZJA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu do wstrzykiwania zawiera 30 mg chlorowodorku mepiwakainy. Preparat zawiera chlorek sodu i wodorotlenek sodu.
1 kaps. zawiera 4 mld bakterii Lactobacillus acidophillus i 125 mg NutraFlora scFOS (krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, min. 95%).
1 pojemnik (50 ml, 100 ml lub 200 ml) zawiera odpowiednio 100 mg, 200 mg lub 400 mg cyprofloksacyny w postaci wodorosiarczanu. Lek zawiera sód - 100 ml roztworu do infuzji zawiera 15,1 mmol (347 mg) sodu.

Dieta Ornisha, oparta na produktach roślinnych, może obniżyć poziom cholesterolu równie skutecznie jak leki. Które produkty w diecie Ornisha działają leczniczo?

Dieta koktajlowa jest sycąca, zdrowa, oczyszcza z toksyn i pomaga stracić zbędne kilogramy. Podstawą żywienia w tej diecie stają się warzywne koktajle - z marchwi, buraków i pomidorów. Dzięki nim na pewno dostarczysz organizmowi wiele niezbędnych witamin i mikroelementów.

Cierpisz na nadciśnienie, przyjmujesz leki i dostałaś od lekarza polecenie przestrzegania diety na nadciśnienie? Zastanawiasz się, na czym polega taka dieta? Co wolno Ci jeść, jakie ilości i częstotliwość posiłków warto zachować, by serce dobrze pracowało? Co więcej – na pewno myślisz o tym, czego ci nie wolno.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.