"VIOLA"

"VIOLA"
ul. RYNEK 8 0, 06-300 PRZASNYSZ

"VIOLA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 10 mg, 20 mg lub 100 mg leflunomidu. Preparat zawiera laktozę.
1 kaps. zawiera 250 mg kwasu ursodeoksycholowego.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg peryndoprylu z argininą i 2,5 mg indapamidu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta Cambridge opiera się na przygotowanych przemysłowo i sproszkowanych napojach i zupach, o małej zawartości kalorii i odpowiednio zbilansowanych. Należy do diet o niskiej wartości energetycznej. Dieta Cambridge jest bezpieczna dla zdrowych osób i gwarantuje odchudzającym się ok. 3 kg tygodniowo mniej.

Koktajl z jagód lub borówek, dużo sałaty, brokułów i natki pietruszki, chudy drób i ryby, ciemne pieczywo... Dieta smaczna, nie wymagająca wyrzeczeń, a jaka zdrowa! Szczególnie korzystna dla wzroku. Zobacz przykładowy jadłospis w diecie na zdrowe oczy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.