MAGDALENA MACKIEWICZ; AGNIESZKA ZABRZESKA SC FAMILIJNA

MAGDALENA MACKIEWICZ; AGNIESZKA ZABRZESKA SC FAMILIJNA
ul. WÓJTOWSKA 34A, 61-654 POZNAŃ

MAGDALENA MACKIEWICZ; AGNIESZKA ZABRZESKA SC FAMILIJNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 500 mg soli sodowej metamizolu. Preparat zawiera sód.
1 tabl. zawiera 2,5 mg, 5 mg, 10 mg lub 20 mg torasemidu. Lek zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 500 mg mleczanu magnezu (51 mg jonów Mg2+) i 5 mg chlorowodorku pirydoksyny.

By zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, warto dbać o linię. Nadwaga i otyłość zwiększają ryzyko pojawienia się nowotworu.

Suplementy diety: czy są zdrowe, jakie mają działanie i jaka jest o nich nasza wiedza? Jakie suplementy diety i jak często przyjmują Polacy, jakie mają o nich opinie? Odpowiedzi na te pytania portal poradnikzdrowie.pl poszukiwał razem z miesięcznikiem "Zdrowie". Co ujawnił przygotowany przez nas raport?

Bezglutenowe gotowanie to wyzwanie, któremu musi sprostać mama dziecka chorego na celiakię albo nietolerującego tego białka z powodu alergii. Co można mu dawać do jedzenia, a czego trzeba unikać?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.