APTEKA 111

APTEKA 111
ul. ZIĘBICKA 19 0, 60-164 POZNAŃ

APTEKA 111

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 500 mg siarczanu glukozaminy, 300 mg siarczanu chondroityny i 100 mg L-cysteiny.
1 tabl. powl. zawiera 250 mg (mite) lub 500 mg (forte) klarytromycyny.
1 tabl. zawiera: 240 mg wyciągu z pestek dyni; 150 mg wyciągu z nasion lnu, w tym: 30 mg lignany; 120 mg wyciągu z korzenia pokrzywy; 30 mg wyciągu z owocu palmy sabałowej, w tym: 13,5 mg kwasów tłuszczowych; 10 µg witaminy D; 1,4 mg witaminy B6; 6 mg kwasu pantotenowego; 10 mg cynku; 30 µg selenu.

DIETA CINCH Cynthii Sass to dieta odchudzająca, w trakcie której nie trzeba liczyć kalorii, a dodatkowo można jeść czekoladę. Jak przekonuje autorka diety, to sposób na zapanowanie nad jedzeniem na tle emocjonalnym i utratę kilku dobrych kilogramów w miesiąc. Na czym polega dieta cinch Cynthii Sass? Ile można na niej schudnąć?

Nieswoiste choroby zapalne jelit wymagają odpowiedniej diety, która jest ważnym elementem leczenia. Co mogą jeść osoby cierpiące na nieswoiste choroby zapalne jelit, a jakie produkty są zabronione? Są pewne zasady ogólne dotyczące diety przy nieswoistych chorobach zapalnych jelit, ale szczegółowe zalecenia zależą m.in. od tego czy choroba jest w remisji czy w fazie zaostrzenia. Sprawdź, jakie są zalecenia żywieniowe przy NChZJ.

Anoreksja prowadzi do wyniszczenia organizmu, a nawet śmierci. Gdy już uda się ją opanować, przychodzi czas na konsultację z dietetykiem. Pomoże on opracować dietę, która odbuduje siły witalne organizmu i będzie czuwał nad właściwą realizacją zaleceń żywieniowych. Jak powinna wyglądać dieta dla byłej anorektyczki?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.