ALONA

ALONA
ul. POTWOROWSKIEGO 5 0, 60-212 POZNAŃ-GRUNWALD

ALONA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 0,5 mg dutasterydu. Preparat zawiera lecytynę (może ona zawierać olej sojowy).
1 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu zawiera 150 mg ketoprofenu; tabletki zawierają laktozę oraz skrobię pszeniczną (gluten).
1 tabl. zawiera 50 mg lub 100 mg sumatryptanu w postaci bursztynianu. Preparat zawiera laktozę.

Podobno od złego jedzenia nasz mózg może się skurczyć. Aby prawidłowo funkcjonował, musi być odpowiednio dożywiany.

W odchudzaniu tak, jak w biznesie - najważniejsze jest dookreślenie celu. Twój cel powinien być prosty, mierzalny, osiągalny i określony w czasie. Odchudzanie ma także przynieść długotrwałe efekty. Dlatego musisz się z nim zaprzyjaźnić. Jak to zrobić? Wiedzą to psychologowie.

Wyjeżdżasz w delegację i zostawiasz swojego mężczyznę na kilka dni samego? To jeszcze nie powód, by on przez ten czas fatalnie się odżywiał! Przeciwnie, to świetna okazja, by chwilową samotność wykorzystał na odchudzanie i poprawę kondycji fizycznej. Niech zapomni o fast foodach. Dieta, którą możesz mu zaproponować jest zdrowa i sycąca.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.