Wojciech Namysłowski APTEKA BRACKA 4 (Pilchowice ul. Damrota 1)

Wojciech Namysłowski APTEKA BRACKA 4 (Pilchowice ul. Damrota 1)
ul. Damrota 1, 44-145 Pilchowice

Wojciech Namysłowski APTEKA BRACKA 4 (Pilchowice ul. Damrota 1)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 2,5 mg lub 5 mg cylazaprylu. Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. zawiera: 60 mg jonów magnezu; 1,4 mg witaminy B6.
1 kaps. zawiera 1,5 mg, 3 mg, 4,5 mg lub 6 mg rywastygminy (w postaci wodorowinianu).

Piperyna to składnik pieprzu, który nadaje mu ostry, piekący smak. Ma także inne właściwości, dzięki którym może znaleźć zastosowanie w medycynie. Z badań wynika, że piperyna ma właściwości odchudzające, przeciwnowotworowe i antybakteryjne. Ponadto może uchronić przez alzheimerem i pomóc w namnażaniu komórek barwnikowych skóry u osób cierpiących na bielactwo. Sprawdź, jakie jeszcze działanie ma piperyna.

Dieta bogata w produkty mleczne może zastąpić probiotyki kupowane w aptece. Aby wzmocnić organizm, w trakcie leczenia trzeba jeść więcej owoców i warzyw niż zazwyczaj, bo to one są naturalnymi probiotykami. Sprawdź, które produkty będą pomocne w szybkim powrocie do formy.

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.