ANNA ĆWIEK,JOANNA KAŁASKA - SPÓŁKA CYWILNA

ANNA ĆWIEK,JOANNA KAŁASKA - SPÓŁKA CYWILNA
ul. AL. WYZWOLENIA 77 0, 08-440 PILAWA

ANNA ĆWIEK,JOANNA KAŁASKA - SPÓŁKA CYWILNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 40 mg furosemidu.
1 guma do żucia zawiera 2 mg lub 4 mg nikotyny. Preparat zawiera maltitol (E965) i butylohydroksytoluen (E321).
1 tabl. powl. zawiera 150 mg kwasu ibandronowego (oraz 88,60 mg laktozy).

Kolejny hit zza oceanu to dieta zone. W Ameryce stosują ją najpiękniejsze gwiazdy Hollywood. Opiera się na utrzymaniu poziomu insuliny w idealnej równowadze. Ta zbilansowana dieta nie tylko odchudza, ale i leczy.

Koktajl z jagód lub borówek, dużo sałaty, brokułów i natki pietruszki, chudy drób i ryby, ciemne pieczywo... Dieta smaczna, nie wymagająca wyrzeczeń, a jaka zdrowa! Szczególnie korzystna dla wzroku. Zobacz przykładowy jadłospis w diecie na zdrowe oczy.

Zwykle nie zastanawiamy się zbytnio, jak jemy. Czas refleksji przychodzi, gdy zaczynamy odczuwać dolegliwości żołądkowe. Chociaż boli cię żołądek, w przełyku pali zgaga, odczuwasz nudności, masz mdłości i biegasz do toalety to coś trzeba jeść. Co jeść? Jaka powinna być dieta na ból żołądka, zgagę, nudności i biegunkę?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.