PUNKT APTECZNY

PUNKT APTECZNY
ul. PIEKARSKA 2, 96-323 OSUCHÓW

PUNKT APTECZNY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
2 saszetki zawierają: 1600 mg ekstraktu z owoców czarnego bzu, 800 mg ekstraktu z kwiatostanu lipy, 80 mg witaminy C, 20 mg rutyny, 10 mg cynku, 250 mg koncentratu z aronii i 250 mg koncentratu z malin. Nie zawiera cukru. Zawiera substancje słodzące.
1 ampułka (2 ml) zawiera 100 mg żelaza w postaci kompleksu wodorotlenku żelaza (III) z dekstranem.
100 g maści zawiera 3 g ekstraktu propolisowego. Preparat zawiera glikol propylenowy.

Czy można schudnąć pięć kilogramów w 10 dni? Bez diety, ćwiczeń, stresu! Wydaje się to nieprawdopodobne? A jednak! Osoby, które korzystały z odchudzania metodą chińskiej medycyny, twierdzą, że za pomocą seansów oddechowych i zabiegów akupunktury można skutecznie zrzucić nadwagę.

FODMAP to dieta opracowana przez zespół badawczy z Monash University, która pozwala normalnie funkcjonować osobom z zespołem jelita drażliwego oraz nadmiernym rozrostem flory bakteryjnej w jelicie cienkim w innych jednostkach chorobowych. Zobacz zasady diety FODMAP - listę produktów zakazanych i przykładowy jadłospis.

Dieta na masę mięśniową powinna zawierać odpowiednią ilość białka, które jest głównym składnikiem budulcowym mięśni. Jednak nadmiar białka w diecie może szkodzić. Jak obliczyć odpowiednią ilość białka w diecie na masę mięśniową? Jak powinna być skomponowana dieta na masę mięśniową?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.