"APTEKA DBAM O ZDROWIE"

"APTEKA DBAM O ZDROWIE"
ul. GŁOGOWSKA 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski

"APTEKA DBAM O ZDROWIE"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
5 ml syropu zawiera 200 mg ibuprofenu. Syrop zawiera 1 g sacharozy i 0,45 g glukozy.
1 dawka (0,5 ml) zawiera nie mniej niż 5x108 i nie więcej niż 1x109 bakterii Salmonella typhi inaktywowanych.
Żel zawiera: metabolity Lactobacillus sp., SyriCalm®, AQUAXYLTM, OLIVEM® 300, biolipid (Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate), polidokanol, betainę, pantenol, alantoinę, glicerynę.

Czy orzechy tuczą, czy pomagają zrzucić zbędne kilogramy? Osoby na diecie z zasady trzymają się od orzechów z daleka. Niepotrzebnie, bo orzechy mogą skutecznie pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

 

Odżywianie, jako jedna z podstawowych potrzeb człowieka, służy nie tylko zaspokajaniu głodu i pokrywaniu zapotrzebowania na składniki odżywcze, ale także ma dawać satysfakcję sensoryczną. Jedzenie musi dobrze smakować, a posiłek powinien być spożywany w spokojnej i przyjemnej atmosferze. Wtedy korzyści płynące z jedzenia nie będą polegały tylko na zaspokojeniu głodu. Czy apetyt rośnie w miarę jedzenia? Tak, ale tylko gdy zaserwujemy sobie posiłek złożony z produktów i potraw o odmiennych walorach smakowych i zapachowych. Mechanizm ten nazywa się sytością sensorycznie specyficzną.

Chitosan to jeden z najpopularniejszych składników preparatów na odchudzanie. Ale to jego niejedyne zastosowanie. Chitosan wykorzystuje się jako nawóz w rolnictwie, materiał na opatrunki przyspieszające gojenie ran, a być może już wkrótce będą też produkowane z niego przedmioty codziennego użytku.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.