Punkt apteczny Osiedle Niewiadów

Punkt apteczny Osiedle Niewiadów
ul. Osiedle Niewiadów 41, 97-225 Osiedle Niewiadów

Punkt apteczny Osiedle Niewiadów

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g maści zawiera 50 mg kwasu undecylenowego i 200 mg undecylenianu cynku. Lek zawiera p-hydroksybenzoesany etylu i metylu.
1 g kremu zawiera 10 mg klotrymazolu. Preparat zawiera 11,5 g/100 g alkoholu cetostearylowego.
1 tabl. zawiera 100 mg doksycykliny w postaci jednowodzianu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta zielona to dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Zielone warzywa, owoce i zioła, na których jest oparta dieta, są źródłem chlorofilu, który reguluje proces detoksykacji organizmu. Ponadto reguluje metabolizm, dlatego "skutkiem ubocznym" stosowania diety zielonej jest spadek wagi. Sprawdź, na czym polega dieta zielona i jakie są jej efekty.

Dieta 1000 kalorii to bardzo popularna niskokaloryczna dieta. Możesz stosować ją nie dłużej niż przez miesiąc. Dieta ta jest polecana jako skuteczna i nieszkodliwa metoda odchudzania, ale wymaga dokładnego liczenia kalorii i odmierzania porcji. 

Dieta widelcowa, inaczej forking, to nowy sposób spożywania posiłków, dzięki któremu można zrzucić zbędne kilogramy. Podstawowa zasada diety widelcowej jest bardzo prosta: podczas kolacji należy spożywać pokarmy tylko za pomocą widelca. Sprawdź, jakie są pozostałe zasady diety widelcowej. Na czym ona polega? Ile można na niej schudnąć?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.