APTEKA im. I.ŁUKASIEWICZA

APTEKA im. I.ŁUKASIEWICZA
ul. MAJORA HUBALA 25b, 45-266 Opole

APTEKA im. I.ŁUKASIEWICZA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml kropli do oczu zawiera 20 mg kromoglikanu disodowego. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.
100 g preparatu zawiera: 100 ml nalewki z koszyczków nagietka. Preparat zawiera etanol.
1 tabl. ulegająca rozpadowi w jamie ustnej zawiera 1 mg, 2 mg, 3 mg lub 4 mg rysperydonu; tabletki zawierają aspartam.

Dieta 1000 kcal jest dość drastyczna i powinna być stosowana tylko przez tydzień. Dieta 1000 kalorii to dobry sposób na szybką utratę kilku kilogramów lub na przygotowanie organizmu do długoterminowego odchudzania. Przykładowy jadłospis w diecie 1000 kcal stara się zachować jak najwięcej wartości odżywczych przy jak najmniejszej ilości kalorii.

Otyłość to choroba, która wymaga specjalistycznego leczenia. Kilka kilogramów nadwagi to sygnał, że pora rozpocząć terapię i zmienić sposób odżywiania. Pomoże w tym dieta niskoenergetyczna, która zawiera w odpowiednich proporcjach białka, tłuszcze i węglowodany, połączona z aktywnością fizyczną.

Jeśli chcesz stracić parę kilogramów, musisz odżywiać się mniej kalorycznie. A liczba dostarczanych organizmowi kalorii zależy m.in. od sposobu przyrządzania posiłków. Poznaj kilka sztuczek, które ułatwiają odchudzanie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.