APTEKA TANIA

APTEKA TANIA
ul. PARTYZANTÓW 63, 10-402 Olsztyn

APTEKA TANIA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 czopek zawiera 60 mg lub 125 mg ibuprofenu.
1 ml preparatu zawiera 0,02 µmol chromu, 2 µmol miedzi, 2 µmol żelaza, 0,5 µmol manganu, 0,1 µmol jodu, 5 µmol fluoru, 0,02 µmol molibdenu, 0,04 µmol selenu, 10 µmol cynku oraz 5,12 µmol sodu i 0,1 µmol potasu. Osmolalność ok. 3100 mOsm/kg H2O, pH: 2,4-2,5.
Preparat zawiera: kompleks NeoSilve+ (połączenie wyciągu z porostu islandzkiego (Cetraria islandica) i srebra koloidalnego), miętę ogrodową. Preparat nie zawiera cukru.

Celem diet odchudzających jest zmiana złych nawyków żywieniowych na dobre. Jednak to co proste w teorii, nie zawsze jest łatwe do wdrożenia w praktyce. Naucz się 10 prostych zasad dotyczących diet odchudzających, które pomogą ci w odchudzaniu.

Jeśli chcesz schudnąć 5 kg, drastyczna zmiana podejścia do jedzenia nie jest konieczna. Na początek wystarczy kilka modyfikacji i przemyślenie codziennych wyborów. Przedstawiamy wskazówki, od których warto zacząć przygodę z odchudzaniem i zmianą nawyków żywieniowych. Zastosowanie ich pomoże ci szybko schudnąć kilka kilogramów.

Detoks sokami to metoda, dzięki której pozbędziemy się toksyn z organizmu. Soki na oczyszczenie pozwolą nam cieszyć się lśniącymi włosami, promienną cerą i lepszym samopoczuciem. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość i pić kilka szklanek oczyszczających soków owocowych i warzywnych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.