Apteka Verbena Lucyna Zarębska

Apteka Verbena Lucyna Zarębska
ul. Nowy Dzikowiec 41B, 36-122 Nowy Dzikowiec

Apteka Verbena Lucyna Zarębska

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 amp. 2 ml zawiera 100 mg ketoprofenu. Lek zawiera 25 mg/ml alkoholu benzylowego.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg finasterydu (oraz 90,96 mg laktozy).
1 tabl. zawiera 0,25 mg, 0,5 mg lub 0,75 mg ewerolimusu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta kapuściana jest bardzo prosta - jej podstawą jest zupa kapuściana, którą w dowolnej ilości jesz, kiedy chcesz. Zupa z kapusty nie zawiera soli ani tłuszczu, ale za to można do niej dodać wiele przypraw. Poznaj przepis na zupę z kapusty.

Lato to okres pełen żywieniowych pokus. Spacerując ruchliwym deptakiem, ciężko jest oprzeć się lodom, gofrom i innym smakołykom. Długie wieczory sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi przy grillu. Wakacyjne przekąski nie muszą być tuczące. Poznaj letnie pułapki kaloryczne i naucz się zastępować je zdrowymi i smacznymi alternatywami.

Chociaż znaną na całym świecie dietę białkową szybko uznano za niezdrową, jej popularność wcale nie słabła. Zmieniono ją więc tak, by nadal była skuteczna, ale nie szkodziła. Poznaj dietę OXY.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.