APTEKA DBAM O ZDROWIE

APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. 1 MAJA 17, 24-140 Nałęczów

APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka zawiera 1,0 g lub 2,0 g ifosfamidu.
5 ml płynu (1 łyżeczka) zawiera: 171,4 mg ekstraktu z ziela nasturcji większej (DER 7:1), 50 mg ekstraktu z kwiatu bzu czarnego (DER 4:1), 48 mg ekstraktu z korzenia chrzanu pospolitego (DER 10:1), 25 mg ekstraktu z liści Andrographis paniculata (DER 10:1), 20 mg ekstraktu z ziela werbeny pospolitej (DER 5:1), 10 mg ekstraktu z korzenia goryczki żółtej (DER 5:1), 10 mg ekstraktu z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (DER 4:1), 1,4 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny).
2 g żelu zawierają 1,9 g żelu kwasu krzemowego.

Osoby z nadwagą często zaspokajają głód szybkimi, kalorycznymi przekąskami. A przecież niewiele trzeba, by jeść smacznie i chudnąć. Sprawdź, jak polubić dietę, poznaj zdrowe sposoby na odchudzanie.

Dieta wodna nie jest głodówką, podczas której należy pić tylko wodę. W trakcie tej kuracji odchudzająco-oczyszczającej można spożywać "normalne" posiłki i schudnąć. Jak to możliwe? Wystarczy pić wodę w odpowiednich ilościach i, co najważniejsze, o odpowiednich porach dnia. Na czym polega dieta wodna? Jakie są jej efekty? Ile można schudnąć na diecie wodnej?

W codziennej diecie nie może zabraknąć produktów zbożowych. Wybierać można spośród wielu rodzajów musli, pieczywa, kasz, makaronów i płatków. Produkty zbożowe są źródłem witamin, minerałów, białka i węglowodanów, a także błonnika - składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.