APTEKA BARBARA RUSIECKA-GÓRNIAK

APTEKA BARBARA RUSIECKA-GÓRNIAK
ul. KOLONIA DRZEWCE 18, 24-150 Nałęczów

APTEKA BARBARA RUSIECKA-GÓRNIAK

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
30 ml (dzienna porcja) zawiera: 1,4 mg witaminy B1 (127%*), 1,6 mg witaminy B2 (114%*), 18 mg witaminy B3 (113%*), 2 mg witaminy B6 (143%*), 87 mg witaminy C (109%*), 3,7 mg witaminy E (31%*), 2,5 mg żelaza (18%*) i 52,5 mg ekstraktu z głogu. [*ZDS - zalecane dzienne spożycie]
1 fiolka zawiera 500 mg lub 1 g meropenemu (w postaci trójwodzianu); lek zawiera sód, odpowiednio: 2 mEq (45 mg) lub 4 mEq (90 mg) sodu w 1 fiolce.
Glicerol, woda, miód, ekstrakty z Hedera helix i Ribes nigrum, olejek eteryczny z Eucalyptus globulus.

Wśród dziesiątek diet pojawił się kolejny sposób na odchudzanie. Dietę 5:2 opracował dziennikarz medyczny, dr Mosley. Nowa metoda na zrzucenie nadwagi spotkała się z ogromnym uznaniem w Wielkiej Brytanii, a od niedawna książkę „Dieta 5:2 dr Mosleya” można kupić w Polsce.

Tygodniowy detoks sokami to jedna z najpopularniejszych form oczyszczania organizmu z toksyn. Detoksykację można przeprowadzić już wczesną wiosną, by odciążyć organizm po zimie. Jednak najlepszym czasem na detoks jest lato. Wówczas pojawiają się świeże warzywa i owoce sezonowe, stanowiące bazę oczyszczającej diety sokowej. Sprawdź, jakie są zasady prawidłowego i skutecznego detoksu sokami.

Dieta niełączenia to już klasyczna dieta odchudzająca, nazywana przez niektórych dietą życia. Dieta Diamondów jest zbilansowana i opiera się o znaczne ilości warzyw i owoców. Sprawdź, czy dieta Diamondów jest skuteczna i wypróbuj nasz jadłospis.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.