.

.
ul. PŁOŃSKA 23A, 09-162 Nacpolsk

.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 wkład (3 ml) zawiera 300 j.m. insuliny ludzkiej rozpuszczalnej.
1 ampułko-strzykawka 0,6 ml zawiera 11 400 j.m. AXa; 1 ampułko-strzykawka 0,8 ml zawiera 15 200 j.m. AXa; 1 ampułko-strzykawka 1,0 ml zawiera 19 000 j.m. AXa nadroparyny wapniowej.
1 tabl. powl. o zmodyfikowanym uwalnianiu zawiera 150 mg lub 300 mg chlorowodorku bupropionu.

Dieta przetworowa to dieta odchudzająca, której podstawę stanowią pozbawione konserwantów i sztucznych barwników przetwory domowej roboty. Dieta jest szczególnie polecana w okresie zimowym, gdy dostępność do świeżych warzyw i owoców jest ograniczona i chętniej sięgamy po kaloryczne i niezdrowe przekąski. Sprawdź, na czym polega dieta przetworowa, jakie są jej efekty i ile można schudnąć na diecie przetworowej.

Wegetarianie żywią się głównie produktami roślinnymi, ale w niektórych odmianach wegetarianizmu dołączają też niewielkie ilości innych pokarmów. Dlatego poszczególne diety wegetariańskie różnią się od siebie. Dowiedz się, co jedzą zwolennicy weganizmu, a jakie potrawy wykluczają ze swojej diety witarianie i frutarianie. 

Dieta Ornisha, oparta na produktach roślinnych, może obniżyć poziom cholesterolu równie skutecznie jak leki. Które produkty w diecie Ornisha działają leczniczo?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.