APTEKA J.P.G.ZAWIŚLAK SPÓŁKA JAWNA

APTEKA J.P.G.ZAWIŚLAK SPÓŁKA JAWNA
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 2A/9, 19-100 Mońki

APTEKA J.P.G.ZAWIŚLAK SPÓŁKA JAWNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 150 mg lub 500 mg kapecytabiny; tabletki zawierają laktozę.
100 g roztw. na skórę zawiera 78,83 g etanolu 96% i 10 g alkoholu izopropylowego.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg winianu zolpidemu. Lek zawiera laktozę.

Bez cholesterolu organizm nie może normalnie funkcjonować, ale gdy jest go za dużo, staje się naszym wrogiem. Są jednak proste i naprawdę skuteczne metody, by obniżyć nadmierny poziom cholesterolu. Przede wszystkim zmień dietę - wprowadź do codziennego jadłospisu produkty bogate w błonnik, kwasy omega-3 i witaminy.

Dieta z II wojny światowej zawiera oryginalne przepisy, dzięki którym możesz smacznie zjeść, co motywuje do kontynuowania tej skutecznej, ale dość restrykcyjnej diety. Oto przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie z II wojny światowej.

Stres a odchudzanie - kwestia wpływu stresu na zachowania żywieniowe została dokładnie przebadana. Przeczytaj, jak wygląda ta zależność i jak stres wpływa na masę ciała.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.