"ŚWIĘTEGO JAKUBA"

"ŚWIĘTEGO JAKUBA"
ul. PLAC WIOSNY LUDÓW 22 0, 62-320 Miłosław

"ŚWIĘTEGO JAKUBA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g kremu zawiera 50 mg ibuprofenu.
1 kaps. zawiera 250 mg kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3 (w tym min. 40 mg kwasu eikozapentaenowego - EPA i min. 26 mg kwasu dokozaheksaenowego - DHA), 60 mg wyciągu z kwiatów aksamitki wzniesionej (w tym 12 mg luteiny i 2,4 mg zeaksantyny), 30 mg witaminy C, 3,35 mg witaminy E, 7,5 mg cynku, 1 mg L-glutationu, 500 µg miedzi i 25 µg selenu.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 1,5 mg indapamidu. Preparat zawiera laktozę.

W codziennej diecie nie może zabraknąć produktów zbożowych. Wybierać można spośród wielu rodzajów musli, pieczywa, kasz, makaronów i płatków. Produkty zbożowe są źródłem witamin, minerałów, białka i węglowodanów, a także błonnika - składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nadkwasota to nieprzyjemna dolegliwość ze strony układu trawiennego. Objawia się zgagą, wzdęciami, nudnościami, zaparciami, odbijaniem kwaśnej treści żołądka i pieczeniem za mostkiem. Jeśli masz takie dolegliwości powinieneś koniecznie zmienić dietę.

Dieta przeciwzapalna to plan żywieniowy, który ma na celu wyciszenie toczącego się w organizmie przewlekłego stanu zapalnego, a dzięki temu zapobieganie wielu chorobom, u których źródła leży chroniczne zapalenie o niskiej intensywności (m.in. cukrzycy, reumatoidalnemu zapaleniu stawów, miażdżycy, nowotworom, chorobie Alzheimera). Przeczytaj, jakie są zasady diety przeciwzapalnej i dowiedz się, jakie produkty do niej włączyć, a których nie zaleca się spożywać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.