APTEKA

APTEKA
ul. GRYFA POMORSKIEGO 25, 72-500 Międzyzdroje

APTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g preparatu zawiera: 25 g nalewki z korzenia kozłka lekarskiego, 25 g nalewki z liści mięty, 25 g wyciągu z ziela dziurawca, 25 g nalewki gorzkiej. Preparat zawiera etanol.
1 saszetka zawiera: 5,0 x 109 CFU liofilizowanych bakterii probiotycznych (1,64 mld Lactobacillus plantarum, 1,64 mld Streptococcus thermophilus, 409 mln Lactobacillus acidophilus, 410 mln Lactobacillus rhamnosus, 410 mln Bifidobacterium lactis, 246 mln Bifidobacterium breve, 246 mln Bifidobacterium longum) oraz 346,384 mg fruktooligosacharydów (FOS).
2 kaps. zawierają: 223 mg ekstraktu z liści gurmaru, 107 mg ekstraktu z liści morwy białej, 40 µg chromu.

Dieta owsiankowa (inaczej dieta owsiana) jest dość radykalna i monotonna. Może powodować niedobory witamin, minerałów, wzdęcia i bóle brzucha. Z tego powodu dieta owsiankowa zalecana jest tylko osobom dorosłym i całkowicie zdrowym. Zaletą tej diety jest utrata nawet 2 kg tygodniowo.

Dieta przed sylwestrem sprawi, że pozbędziesz się odstającego brzucha i nadmiernej ilości sadełka z ud, pośladków i bioder. Do sylwestra masz szansę schudnąć nawet o dwa rozmiary! Sprawdź, jak skutecznie i szybko schudnąć przed sylwestrem. Wypróbuj jadłospis, który pomoże ci schudnąć przed sylwestrem.

Planujecie powiększenie rodziny? Przyjrzyjcie się temu, co jecie na co dzień. Niedobory składników odżywczych mogą utrudniać poczęcie. Jakie składniki muszą się znaleźć w diecie, jeśli chcecie poprawić męską i kobiecą płodność i ułatwić zajście w ciążę? Jakich należy unikać?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.