APTEKA

APTEKA
ul. WESOŁA 4, 32-200 Miechów

APTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Krople zawierają: glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy.
1 tabl. zawiera: 334 mg czerwonego ryżu fermentowanego na drożdżach (w tym 10 mg monakoliny K), 166 mg wyciągu z soi (w tym: 165 mg fitosteroli), 1,4 mg witaminy B6, 1,1 mg witaminy B1, 200 µg kwasu foliowego, 2,5 µg witaminy B12.
5 ml gotowej zawiesiny zawiera 125 mg lub 250 mg cefuroksymu w postaci aksetylu; zawiesiny zawierają sacharozę i aspartam.

Wiosenna dieta oczyszczająca doda energii, poprawi nastrój i przywróci blask cerze. Dwa dni na samych jabłkach albo tydzień diety owocowo-warzywnej to dobry sposób, żeby pozbyć się uczucia ciężkości. W ten sposób pozbędziesz się obrzęków, a twoja skóra stanie się jędrniejsza. Należy jednak pamiętać, że ekspresowe diety oczyszczające mogą stosować jedynie osoby zdrowe.

Tyje się bez wysiłku, odchudzanie jest już trudniejsze. Jedni stawiają na ostrą dietę, drudzy na intensywny wysiłek fizyczny. Jeszcze inni wierzą w magiczną moc tabletek na odchudzanie. A prawda leży pośrodku.

Tabletki na odchudzanie nie są panaceum na otyłość, jednak wiele z nas wciąż wierzy, że preparaty na odchudzanie szybko pomogą pozbyć się zbędnego tłuszczyku. Obecnie większość dostępnych suplementów odchudzających działa na dwa sposoby: hamuje apetyt albo ogranicza wchłanianie tłuszczów. Jakie tabletki na odchudzanie będą dla nas najlepsze? Jakie leki i preparaty na odchudzanie najczęściej wybierają Polki?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.