APTEKA MEDLUX

APTEKA MEDLUX
ul. CHOPINA 4, 24-173 Markuszów

APTEKA MEDLUX

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 10 mg butylobromku hioscyny. Prepart zawiera sorbitol.
1 kaps. zawiera 30 mg, 45 mg lub 75 mg oseltamiwiru (w postaci fosforanu).
1 kaps. dojelitowa, twarda zawiera 20 mg omeprazolu (oraz sacharozę).

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Naturalne warzywa i owoce w kapsułkach zamiast sztucznych witamin? Na tym pomyśle bazuje JuicePlus - szwajcarski system żywieniowy oparty na skondensowanych naturalnych warzywach i owocach, który w połączeniu z niskokalorycznymi produktami Shape pomaga schudnąć. Czy to dobry sposób na odchudzanie? Oto opinia dietetyk Katarzyny Pryzmont na temat suplementacji JuicePlus i diety JuicePlus Shape.

Niedoczynność tarczycy powoduje dolegliwości metaboliczne i to dlatego w leczeniu tak ważna jest dieta. Aby poprawić metabolizm, należy zwiększyć podaż jodu i suplementów hormonu tarczycy. Jak powinna być skomponowana dieta w niedoczynności tarczycy? Jeśli masz niedoczynność tarczycy wypróbuj przykładowy jadłospis.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.