"APTEKA GRAMA - G.URBAŃSKA-KRUPA I SPÓŁKA" SP.J.

"APTEKA GRAMA - G.URBAŃSKA-KRUPA I SPÓŁKA" SP.J.
ul. NAŁĘCZOWSKA 25, 20-701 Lublin

"APTEKA GRAMA - G.URBAŃSKA-KRUPA I SPÓŁKA" SP.J.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g żelu zawiera 48 g wodnego wyciągu borowinowego.
1 amp. zawiera 400 j.m. trombiny bydlęcej.
1 fiolka zawiera 50 mg lub 70 mg kaspofunginy (w postaci octanu). Preparat zawiera sacharozę.

Dieta przeciwgrzybicza jest podstawowym elementem w leczeniu kandydozy - drożdżycy przewodu pokarmowego. Odpowiednia dieta pozwoli zahamować nadmierny rozrost drożdżaków i przywrócić naturalną równowagę mikroflory jelitowej. Zobacz, jakie są szczegółowe zalecenia w diecie odgrzybiającej oraz przykładowy jadłospis z przepisami.

Dieta z II wojny światowej zawiera oryginalne przepisy, dzięki którym możesz smacznie zjeść, co motywuje do kontynuowania tej skutecznej, ale dość restrykcyjnej diety. Oto przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie z II wojny światowej.

Dieta przy nietolerancji fruktozy jest formą leczenia osób, których organizm nie trawi cukru owocowego. Tego typu dieta łagodzi objawy nietolerancji pokarmowej i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Na czym polega dieta przy nietolerancji fruktozy? Czy zawsze trzeba całkowicie wykluczyć z jadłospisu cukier owocowy? Gdzie jest ukryta fruktoza?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.