"APTEKA" SPÓŁKA CYWILNA - MAGDALENA DUDEK, ANNA JARMOŁOWICZ, GRZEGORZ DUDEK, GRZEORZ JARMOŁOWICZ

"APTEKA" SPÓŁKA CYWILNA - MAGDALENA DUDEK, ANNA JARMOŁOWICZ, GRZEGORZ DUDEK, GRZEORZ JARMOŁOWICZ
ul. DMOWSKIEGO 1 C 0, 18-400 Łomża

"APTEKA" SPÓŁKA CYWILNA - MAGDALENA DUDEK, ANNA JARMOŁOWICZ, GRZEGORZ DUDEK, GRZEORZ JARMOŁOWICZ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 1,5 mld CFU bakterii Lactobacillus rhamnosus (LR06), 1 mld CFU bakterii Lactobacillus acidophilus (LA02), 0,5 mld CFU bakterii Bifidobacterium longum (BL03), 0,5 mld CFU bakterii Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BS01), 0,5 mld CFU bakterii Streptococus thermophilus (Y08 AF) oraz 200 mg inuliny i 100 g oligofruktozy.
1 tabl. powl. zawiera 500 mg, 850 mg lub 1000 mg chlorowodorku metforminy.
1 tabl. zawiera 40 mg lub 80 mg telmisartanu; tabletki zawierają sorbitol.

Najpierw zalecała ją medycyna chińska, później za jej przykładem lekarze medycyny naturalnej, aż wreszcie doczekała się naukowego potwierdzenia. Dieta zasadowa (alkaliczna), przywracająca równowagę zasadowo-kwasową w organizmie,  jest wskazana jako profilaktyka dla zdrowia. Ale także pomaga w leczeniu rozmaitych dolegliwości.

Mleko na śniadanie, obiad i kolację. Jako dodatek do dania lub główny składnik. Dieta mleczna dostarcza organizmowi wiele witamin i mikroelementów, a mimo to wciąż budzi zastrzeżenia. Z jednej strony mleko krowie jest zdrowe i wspomaga odchudzanie, z drugiej natomiast jego nadmiar w diecie może podnosić poziom "złego" cholesterolu i powodować miażdżycę.

Masaż nie odchudza, niemniej jest niezbędnym środkiem wspomagającym kształtowanie lub utrzymanie szczupłej sylwetki w trakcie lub po kuracji odchudzającej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.