ACER

ACER
ul. ZAWADZKA 38, 18-400 Łomża

ACER

Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml emulsji zawiera 10 mg propofolu. Preparat zawiera olej sodowy i sód.
1 tabl. powl. zawiera 100 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. zawiera: 400 µg witaminy A , 0,7 mg witaminy B1, 0,8 mg witaminy B2, 1 mg witaminy B6, 0,5 µg witaminy B12, 30 mg witaminy C, 2,5 µg witaminy D, 5 mg witaminy E, 6 mg niacyny, 1,35 mg kwasu pantotenowego, 70 µg kwasu foliowego, 0,025 mg biotyny, 5 mg cynku, 5 mg żelaza, 100 mg wapnia, 40 µg jodu.

Dieta ABS pozwala jeść produkty zaklasyfikowane do jednej z dwunastu grup żywieniowych. I tak w każdym posiłku powinny się znaleźć produkty co najmniej z dwóch. Poza tym w każdej, nawet małej przekąsce musi się znajdować trochę białka. Według David Zinczenki, twórcy tego programu żywieniowego, dieta ABS gwarantuje wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Wypróbuj przepisy oparte na zasadach diety ABS?


Dieta cukrzycowa wymaga dyscypliny, konsekwencji oraz zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Nie musi jednak być monotonna i pozbawiona smakołyków. Uwierz nam - zalecenia żywieniowe, które podajemy specjalnie dla osób z cukrzycą, sprawią, że posiłki będą smaczne i polubi je także twoja rodzina.

Jaka powinna być dieta wspomagająca układ hormonalny? Hormony to związki chemiczne wytwarzane przez gruczoły wydzielania wewnętrznego. Z krwią dostają się do wszystkich komórek. Odpowiadają za myślenie, rozwój organizmu, jego starzenie się – za dobrą pracę wszystkich narządów. Ale by hormony mogły spełniać te funkcje, warto dbać o właściwą dietę.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.