Apteka mgr farm. Jakub Wąsikowski

Apteka mgr farm. Jakub Wąsikowski
ul. Radlińskiej 2, 91-848 Łódź

Apteka mgr farm. Jakub Wąsikowski

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 5 mg finasterydu. Preparat zawiera laktozę.
1 ml roztworu zawiera 10 mg bromku rokuronium.
1 tabl. powl. zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny.

Stwardnienie rozsiane - czy można leczyć je także dietą? Niektóre składniki na pewno dobrze działają na ogólny stan chorych. Co jest prawdą, a co mitem w poglądach na dietę osób ze stwardnieniem rozsianym?

Nadmiar jedzenia szkodzi, a ograniczenie kalorii jest korzystne dla organizmu. Czy zatem głodówka jest zdrowa?

Tabletki odchudzające mogą ci pomóc, jeśli regularnie ćwiczysz, mniej jesz i liczysz kalorie, a mimo to odchudzanie nie przynosi spodziewanych efektów. Chcąc zwiększyć skuteczność odchudzania, sięgnij po preparaty wspomagające odchudzanie. Do wyboru masz tabletki hamujące apetyt, tabletki zmniejszające wchłanianie tłuszczu i tabletki wytwarzające ciepło.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.