Ewa Liszczyk PUNKT APTECZNY "W remizie" (Lgota Górna ul. Strażacka 2)

Ewa Liszczyk PUNKT APTECZNY "W remizie" (Lgota Górna ul. Strażacka 2)
ul. Strażacka 2, 42-350 Lgota Górna

Ewa Liszczyk PUNKT APTECZNY "W remizie" (Lgota Górna ul. Strażacka 2)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera: 75 mg chlorowodorku tramadolu i 25 mg deksketoprofenu.
1 tabl. powl. zawiera 50 mg losartanu potasu (oraz 102 mg laktozy).
1 g żelu zawiera 10 mg klindamycyny w postaci fosforanu i 30 mg lub 50 mg nadtlenku benzoilu.

Raz lub kilka razy do roku chcemy oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn, zrzucić kilogramy, odzyskać formę. Chwytamy się modnych diet oczyszczających. Ale czy stosowanie detoksu jest konieczne, czy przynosi jakiekolwiek korzyści? Rozwiewamy wątpliwości.

Dieta antystresowa przyda się większości z nas. W sytuacjach stresowych sięgasz po słodycze i inne przekąski, które szybko podnoszą poziom cukru. Odczuwasz chwilową ulgę, a reakcje chemiczne zachodzące w tym czasie organizmie (np. nagły skok kortyzolu) sprzyjają tyciu. Co można jeść?

Tabela kalorii zawartych w warzywach umożliwi ci sprawdzenie, jak kaloryczne są te produkty, które powinny stanowić podstawę naszej diety. Sprawdź więc, ile kalorii mają warzywa - m. in. kalafior, ziemniaki, marchew, cebula czy buraki.

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.