KORONNA

KORONNA
ul. 55 PUŁKU PIECHOTY 34, 64-100 Leszno

KORONNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 20 mg chlorowodorku lidokainy.
1 amp. (5 ml) zawiera 400 mg pefloksacyny w postaci mezylanu; lek zawiera alkohol benzylowy oraz pirosiarczyn sodu.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 5 mg (10 mg, 20 mg, 40 mg) chlorowodorku oksykodonu i 2,5 mg (5 mg, 10 mg, 20 mg) chlorowodorku naloksonu. Lek zawiera laktozę.

Odchudzanie w górach? Warto wybrać wczasy odchudzające w górach, jeśli na co dzień prowadzimy siedzący tryb życia.  Tereny górskie polecane są też osobom aktywnym fizycznie - korzystać można z wędrówek, jazdy konnej i wspinania, a wieczorem zregenerować się w ożywczym SPA.

Zwolennicy diety bezglutenowej twierdzą, że wystarczy odstawić produkty zawierające gluten, aby pozbyć się nadwagi, bólu głowy, bezsenności czy dolegliwości trawiennych. Jak jest naprawdę z nietolerancją glutenu? Czy to fakt naukowy, czy może zbiorowa histeria?

Pod wpływem stresu zwiększa się zużycie serotoniny odpowiedzialnej za nasz dobry nastrój. Dlatego warto jeść te produkty, które pomagają uzupełnić jej braki. Pamiętaj też o witaminach i minerałach wzmacniających system nerwowy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.