GALENA

GALENA
ul. JANA III SOBIESKIEGO 1, 64-100 Leszno

GALENA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 3 mg lub 25 mg chlorowodorku tiaminy. Tabl. zawierają laktozę.
2 tabl. zawierają: 1065 mg wyciągu z owocu cytryny, 130 mg wyciągu z korzenia szparaga białego, 50 mg wyciągu z korzenia szparaga dzikiego, 50 mg sproszkowanego korzenia pochrzynu chińskiego, 6 mg witaminy B6.
1 tabl. powl. zawiera 80 mg, 160 mg lub 320 mg walsartanu i 12,5 lub 25 mg hydrochlorotiazydu.

Dieta cukrzycowa wymaga dyscypliny, konsekwencji oraz zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Nie musi jednak być monotonna i pozbawiona smakołyków. Uwierz nam - zalecenia żywieniowe, które podajemy specjalnie dla osób z cukrzycą, sprawią, że posiłki będą smaczne i polubi je także twoja rodzina.

Nawet jeżeli masz mało czasu, możesz co nieco zrobić dla swojej figury. Oto dieta odchudzająca, która trwa tylko tydzień. Dzięki niej możesz schudnąć nawet do półtora kilograma. Jest to dieta zbilansowana, a więc zapewnia odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Oto jadłospis, dzięki któremu tygodniowa dieta odchudzająca będzie prosta.

Ze względu na wzmożoną przemianę materii dieta przy nadczynności tarczycy powinna być dietą wysokoenergetyczną, ze zwiększoną ilością węglowodanów. Wskazane jest też spożycie warzyw kapustnych i strączkowych, ponieważ wiążą one jod. Zobacz przykładowy jadłospis na cały tydzień w diecie dla osób z nadczynnością tarczycy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.