Dobra Apteka sp.z o.o.Centrum Tanich Leków sp.k. (Lelów Plac Powstańców 11)

Dobra Apteka sp.z o.o.Centrum Tanich Leków sp.k. (Lelów Plac Powstańców 11)
Plac Powstańców 11, 42-235 Lelów

Dobra Apteka sp.z o.o.Centrum Tanich Leków sp.k. (Lelów Plac Powstańców 11)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 5 mg, 10 mg lub 20 mg maleinianu enalaprilu. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 1 mg, 2 mg, 3 mg lub 4 mg glimepirydu. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 500 mg walproinianu sodu.

Synthol to oficjalnie nazwa handlowa olejku do pozowania dla kulturystów. W rzeczywistości to środek zapewniający szybki przyrost masy mięśniowej - preparat gwałtownie i w sposób niekontrolowany powiększa mięśnie do nienaturalnych rozmiarów. Jego stosowanie grozi kalectwem, a nawet śmiercią. Sprawdź, co to jest Synthol, jak działa i jakie są efekty uboczne jego stosowania.

Student musi się dużo uczyć, potrzebuje więc diety obfitującej w produkty wspierające pracę mózgu. Nie przypadkiem mieszankę zawierającą orzechy, migdały i rodzynki nazwano studencką. Co jeszcze warto jeść, gdy zakuwasz do egzaminu i chcesz poprawić pamięć i szybkość uczenia się?

Wypadanie włosów i ich słaba kondycja to częsty problem, który nasila się szczególnie podczas sezonu jesienno-zimowego. Przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne, jednak niezależnie od nich korzystna okazuje się dieta bogata w składniki, których najbardziej potrzebują włosy i skóra głowy – aminokwasy siarkowe, witaminy A, C i E, kwasy tłuszczowe omega-3 czy cynk i miedź.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.