POD CZERWONYM KLONEM

POD CZERWONYM KLONEM
ul. KS. KUJAWSKIEGO 8, 87-222 KSIĄŻKI

POD CZERWONYM KLONEM

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. drażowana zawiera 200 mg ibuprofenu. Tabletki zawierają: laktozę, sacharozę, czerwień koszenilową (E124).
1 g kremu zawiera 200 mg kwasu azelainowego. Preparat zawiera glikol propylenowy, alkohol cetostearylowy i kwas benzoesowy.
1 kaps. zawiera 0,5 mg, 2 mg lub 4 mg trandolaprylu. Preparat zawiera laktozę.

L-karnityna to substancja niezbędna i niezastąpiona dla naszego organizmu. I jak żadna inna, spala tłuszcz. Upodobali ją sobie sportowcy. Teraz sięgają po nią osoby na diecie, które chcą zgubić nadmiar kilogramów. Jakie właściwości ma l-karnityna?

Dieta dr. Michała Mularczyka to opracowany przez warszawskiego lekarza program będący połączeniem jego wiedzy medycznej, własnych doświadczeń i… męskiego podejścia do życia, w którym rządzą jasne zasady, a jedna z nich to: im mniej wyrzeczeń, tym większa skuteczność.

Koktajle białkowe są niezwykle cennym źródłem białka. Zapotrzebowanie na ten składnik jest zwiększone wśród osób intensywnie trenujących ze względu na nasilone procesy kataboliczne podczas długotrwałego wysiłku fizycznego. Kiedy najlepiej spożywać koktajle białkowe, przed czy po treningu?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.