PANACEUM

PANACEUM
ul. MICKIEWICZA 5 0, 64-761 KRZYŻ WIELKOPOLSKI

PANACEUM

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
5 ml (1 łyżeczka dozująca) zawiera: 50 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy), 5 mg witaminy PP (niacyna), 2,1 mg witaminy B5 (kwas pantotenowy), 1 mg witaminy B1 (monoazotan tiaminy), 1 mg witaminy B2 (ryboflawina), 0,6 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirodoksyny), 0,27 mg witaminy A (palmitynian retinolu), 2,5 µg witaminy D (cholekalcyferol), 1 µg witaminy B12 (cyjanokobalamina). Nie zawiera glutenu.
1 tabl. powl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 150 mg chlorowodorku bupropionu.
1 kaps. zawiera 5 mg, 20 mg, 100 mg, 140 mg, 180 mg lub 250 mg temozolomidu. Preparat zawiera laktozę.

W odchudzaniu tak, jak w biznesie - najważniejsze jest dookreślenie celu. Twój cel powinien być prosty, mierzalny, osiągalny i określony w czasie. Odchudzanie ma także przynieść długotrwałe efekty. Dlatego musisz się z nim zaprzyjaźnić. Jak to zrobić? Wiedzą to psychologowie.

Jeśli chcesz schudnąć 5 kg, drastyczna zmiana podejścia do jedzenia nie jest konieczna. Na początek wystarczy kilka modyfikacji i przemyślenie codziennych wyborów. Przedstawiamy wskazówki, od których warto zacząć przygodę z odchudzaniem i zmianą nawyków żywieniowych. Zastosowanie ich pomoże ci szybko schudnąć kilka kilogramów.

Dieta 1500 kalorii jest urozmaicona i pozwala najeść się do syta. Dzienny jadłospis składa się z pięciu posiłków tak skomponowanych, by dostarczyły organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Możesz być spokojna, dieta 1500 kalorii to zdrowy sposób odchudzania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.