"NASZA"

"NASZA"
ul. ZIELONA 10, 64-120 Krzemieniewo

"NASZA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera: 0,18 mg witaminy A, 0,25 mg witaminy B1, 0,3 mg witaminy B2, 0,3 mg witaminy B6, 0,2 µg witaminy B12, 10 mg witaminy C, 2 µg witaminy D, 1,2 mg kwasu pantotenowego, 3 mg niacyny, 0,04 mg kwasu foliowego, 12,5 mg wapnia, 10 mg fosforu. Preparat nie zawiera glutenu.
1 ml kropli do oczu zawiera 5 mg chlorowodorku proksymetakainy; krople zawierają chlorek benzalkoniowy.
1 ml roztworu zawiera 0,5 mg chlorowodorku ksylometazoliny.

Dieta IF (intermitten Fasting) - okresowy post - sprawdzi się, gdy nie masz głowy do liczenia kalorii, jesteś zbyt zabiegana, by jeść regularnie, a diety pudełkowe wydają ci się zbyt drogie. Zasady diety IF są proste - oddzielasz okresy, w których możesz jeść, od tych, w których powstrzymujesz się od sięgania po cokolwiek (posty).

Właściwości nasion guarany od wieków są znane plemionom Ameryki Południowej. Jednak guarana stała się znana dopiero niedawno, gdy odkryto, że może mieć działanie odchudzające. Przypuszcza się, że guarana może być także sprawdzonym sposobem na potencję i dobrą pamięć. Wszystko za sprawą kofeiny, której zawiera najwięcej spośród wszystkich surowców - znacznie więcej niż słynąca z niej kawa. Sprawdź, jakie właściwości ma guarana i jakie mogą być skutki uboczne jej stosowania.

Tabela kalorii zawartych w pieczywie i produktach zbożowych przyda się nie tylko osobom na diecie, ale i miłośnikom chleba, bułek czy różnego rodzaju kasz. Sprawdź więc, ile kalorii ma pieczywo i produkty zbożowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.